با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل؛آئین تجلیل از طلایه داران تربیت دشتستان برگزار شد

در آیینی با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، از طلایه‌داران تربیت شهرستان دشتستان تجلیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی استان بوشهر، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل در این آیین با قدردانی از تلاش‌های مدیران، دبیران، مربیان و معاونین پرورشی و مشاوران مدارس دشتستان اظهار کرد: برای موفقیت در تربیت صحیح دانش آموزان، همراهی و همدلی همکاران آموزشی و پرورشی و کادر اداری مدارس ضروری و مهم است.

علی موحدی ادامه داد: تلاش و هدف همه فرهنگیان باید هدایت دانش آموزان به مراتبی از حیات طیبه و تربیت در تراز انقلاب اسلامی باشد.

وی با بیان اینکه برای تحقق این هدف، مدیران مدارس مهمترین وظیفه و نقش را بر عهده دارند، تصریح کرد: مدیران مدارس با همراهی مربیان و مشاوران، زمینه طراحی و تولید بسته‌های تربیتی و فرهنگی را فراهم کنند.
 معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل با اشاره به وضعیت کرونایی جامعه و شرایط خاص آموزشی در سال تحصیلی آینده، عنوان کرد: تولید بسته های پرورشی و فرهنگی برای سال تحصیلی آینده در دستور کار این معاونت قرار گرفته است.

گفتنی است در این آیین که با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش دشتستان و روسای اداره امورتربیتی و اداره مشاوره  معاونت پرورشی استان برگزار شد، از طلایه داران تربیت این شهرستان تجلیل شد.