با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر؛پوستر « طرح دانش آموز تراز انقلاب اسلامی» رونمایی شد

به گزارش وبسایت اداره کل آموزش و پرورش اسان بوشهر، با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و ریاست ستاد امر به معروف استان و مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر، پوستر ” دانش آموز در تراز انقلاب اسلامی” رونمایی شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در نشست مشترک ستاد امر به معروف و شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر  با قدردانی از تلاشهای آموزش و پرورش استان برای تدوین طرح ” دانش آموز در تراز انقلاب اسلامی” اظهار داشت : این طرح می تواند الگوی مناسبی برای کشور باشد.
آیه الله غلامعلی صفایی بوشهری با تاکید بر تکمیل این طرح و اجرای دقیق آن گفت: در صورت نیاز آماده هستم تا با رایزنی با دفتر مقام معظم رهبری مجوز ملی این طرح را اخد کنیم.


گفتنی است طرح ” دانش آموز در تراز انقلاب اسلامی” برای نخستین بار در کشور و با هدف تربیت دانش آموز با شاخص‌های انقلابی توسط معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر طراحی و تدوین شده است . پیش از رونمایی از پوستر این طرح، علی موحدی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر درخصوص اهداف و ضرورت طرح و چگونگی اجرای مراحل آن ازمرحله مدرسه تا مرحله ی استانی و دستگاههای همکار، توضیحاتی ارائه کرد.