اعلام نتایج ششمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی

نتایج ششمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی توسط دبیرخانه کشور اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی وفرهنگی،مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد در نامه ای اسامی نفرات برگزیده ششمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی را اعلام کرد و متن نامه وی به این شرح است:

‌با استعانت از خداوند متعال و ائمه اطهار (علیهم السلام ) و با عرض تشکر و خدا قوت خدمت تمامی روسا، کارشناسان و دبیران شرکت کننده و همچنین تشکر ویژه از پشتیبانی ها و مساعدت همکاران اداره کل امور تربیتی مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی وزارت متبوع در برگزاری ششمین جشنواره کشوری الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی به پیوست نتایج نهایی که در دو مرحله دو برابر ظرفیت در دبیرخانه یزد و داوری نهایی توسط وزارت متبوع انجام شده برای اطلاع و بهره‌برداری لازم ایفاد می‌شود.

قابل توجه حداکثر زمان و درخواست تجدید نظر نسبت به نتایج داوری دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ همراه با نامه مکتوب به دبیرخانه مرکزی مستقر در این اداره کل است.

آسیه نیک اختر معلم بوشهری موفق به کشب مقام اول ششمین جشنواره الگوی برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی پایه هفتم شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌‌عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، آسیه نیک اختر دبیر درس تفکر و سبک زندگی مدارس شهرستان دشتی، توانست در رقابت با  حدود ۱۷۰ فرهنگی از سراسر کشور، مقام اول الگوی برتر تدرییس درس تفکر و سبک زندگی در پایه هفتم را بدست آورد.
نیک اختر با ارائه فیلم تدریس خود با موضوع تاب آوری در این جشنواره شرکت کرده بود.
دبیران درس تفکر و سبک زندگی، مربیان و معاونین پرورشی و مشاوران مدارس با ارائه طرح درس و فیلم تدریس از دروس اعلام شده، در این جشنواره مشارکت کرده اند.
گفتنی است جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی پایه‌های هفتم و هشتم با اهداف ارتقای کیفی شیوه‌های تدریس مربیان، مشاوران و دبیران درس تفکر و سبک زندگی، اصلاح و تغییر نگرش‌های رایج و سنتی در شیوه‌های تدریس، مکتوب کردن تجربیات و به اشتراک گذاشتن دانسته‌ها و اندوخته‌ها برگزار می‌شود.

برای مشاهده فایل اسامی نفرات برتر اینجا کلیک کنید.