معرفی کتب نمازی و مهدوی به منظور برگزاری مسابقه کتابخوانی و سیر مطالعاتی

ستاد اقامه نماز کشور کتاب های در زمینه نماز و مهدویت به منظور برگزاری مسابقات کتابخوانی و سیر مطالعاتی در دستگاه های اجرایی کشور منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی،‌ در این بخشنمه آمده است: 
در اجرای برنامه های ذیل راهبرد فرهنگی و تبلیغی برنامه های مصوب  سال۱۳۹۹ دستگاه های اجرایی کشور به پیوست نامه شماره ۱۰۵۲۹۰/۰۱/۱ مورخ ۲۷/۰۷/۰۱۳۹۹ معاون محترم فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد منظم به جدول معرفی کتب نمازی و مهدوی جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی و سیر مطالعاتی ویژه جامعه مخاطب آن دستگاه به حسب ارتباط موضوع جهت استحضار و دستور اقدام مقتضی، به حضورتان ایفاد می شود.
همچنین در این بخشنامه قید شده است که تمامی منابع معرفی شده مشمول خدمات تخفیف ویژه هستند ( نسخه فیزیکی کتب به میزان ۵۰ % تخفیف قیمت پشت جلد و نسخه الکترونیکی کتب به میزان بیش از ۸۰ % تخفیف)
دبیران محترم دستگاه های اجرایی کتب درخواستی باید حداقل ۱۵ روز قبل از اجرای برنامه مستقیما از طریق موسسه فرهنگی انتشاراتی ستاد اقامه نماز، تامین کنند.
موسسه فرهنگی انشتاراتی ستاد همه روزه به استثنای روزهای تعطیل از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۵ آمادگی  ارائه خدمات به دستگاه های اجرایی را دارد . به منظور تسهیل در ارائه خدمات جناب آقای معدنی پور با شماره مستقیم ۸۸۹۰۰۰۵۹ و شماره تماس ۸۸۸۹۶۶۶۶ داخلی ۱۱۶ معرفی می شوند.
معرفی اجمالی کتب و منابع معرفی شده در سایت موسسه فرهنگی انتشاراتی ستاد اقامه نماز به نشانی namazstore.ir قرار داده شده است.
معاونت فرهنگی ستاد آمادگی دارد‌سوالات آزمون از متن کتب معرفی شده را اختیار دستگاههای متقاضی قرار دهد.

منبع:medu.ir