اطلاعیه برگزاری آزمون وروردی دبیرستان های استعدادهای درخشان

آزمون وروردی دبیرستان های استعدادهای درخشان روهای پتح شنبه و جمعه ۲۰و ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود


اداره سنجش آموزش و پرورش استان بوشهر در خصوص آزمون ورودی دبیرستان های استعدادهای درخشان اطلاعیه این صادر کرد.

متن اطلاعیه صادر شده به شرح ذیل است:

به نام خدا
-زمان آزمون ورودی دبیرستان های دوره اول متوسطه (پایه هفتم) استعدادهای درخشان راس ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ و آزمون ورودی تکمیل ظرفیت دبیرستان های دوره دوم متوسطه (پایه دهم) استعدادهای درخشان راس ساعت ۹ صبح روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ می باشد..
–  داوطلبان گرامی این آزمون می توانند از طریق سایت    http://azmoon.medu.ir با وارد کردن کد ملی و رمز همگام خود نسبت به دریافت و چاپ کارت ورود به جلسه آزمون از بخش مدیریت اقدام نمایند.
– چنانچه داوطلبی در مراحل اولیه ثبت نام موفق به پرداخت وجه نگردیده می تواند نسبت به پرداخت وجه اقدام و پس از نهایی نمودن ثبت نام ، اقدام به دریافت کارت نماید.
– جزئیات لازم از قبیل تاریخ ، ساعت و محل برگزاری آزمون داوطلب در کارت ورود به جلسه قید شده است و داوطلبان گرامی حداقل نیم ساعت قبل از شروع آزمون در محل برگزاری آزمون حاضر باشند..
– جهت شرکت در آزمون همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت ملی یا شناسنامه الزامی می باشد..
در راستای رعایت دقیق دستورالعمل بر گزاری آزمون در شرایط فاصله گذاری اجتماعی به منظور حفظ سلامتی داوطلبان گرامی توصیه می شود:
در صورتی که دانش آموز مبتلا به بیماری زمینه ای باشد یا اخیراً تحت عمل جراحی قرار گرفته است باید به مسئول حوزه امتحانی اطلاع رسانی نماید.
استفاده از ماسک از زمان خروج از منزل تا زمان خروج از حوزه برگزاری آزمون الزامی است و در طول این مدت از تماس دست‌ها با دهان، بینی و چشم ها اکیداً خودداری گردد.

از تجمع در محل برگزاری آزمون ، قبل و بعد از آزمون جدا” پرهیز شود.
نوشت افزار شخصی شامل ۲ عدد مداد مناسب(با نوک نسبتا نرم) ، مداد تراش و پاک کن بهمراه داشته باشید.
 در محل آزمون هیچ گونه لوازم اضافی مانند تلفن همراه ، کیف و… تحویل گرفته نمی شود لذا از به همراه داشتن وسایل اضافی جدا” خودداری گردد.
در حوزه امتحانی پذیرایی از داوطلبان مجاز نیست لذا در صورت نیاز بطری آب شخصی به همراه داشته باشند.

منبع خبر: medu.ir