برگزاری هیأت های دانش آموزی انصار المهدی(عج) به صورت حضوری و مجازی

اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، در آستانه ماه محرم، از برگزاری هیأت های دانش آموزی انصار المهدی(عج) به صورت حضوری و مجازی، با حال و هوای ویژه‌ای دانش‌آموزی، خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش، هیأت های دانش‌آموزی انصار المهدی(عج) همه ساله از سوی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در سراسر کشور، برگزار می‌شود.  امسال نیز در آستانه ماه محرم و مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین(ع)، این هیأت ها، با توجه به شرایط خاص بیماری کرونا با اجرای دستور العمل‌های بهداشتی ویژه دانش‌آموزان در اکثر استان‌های کشور، به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، مجموعه کتاب های «ره نامه»، به منظور مدل سازی تربیتی هیأت دانش آموزی و آموزش آداب هیأت داری با عناوین کارکرد های تربیتی، تشکیلاتی و اجتماعی هیأت، موانع و گره های ذهنی تأسیس و برگزاری هیأت، شاخصه های هیأت دانش آموزی ،ساختار تشکیلاتی هیأت دانش آموزی ، هیأت و کادر سازی ، نقش مربی در هیأت دانش آموزی و عوامل عدم رشد و پیشرفت هیأت، نگارش شده که در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.

 بر این اساس، سایت هیأت دانش آموزی انصارالمهدی با نام انصاری ها به نشانی ansariha.ir  مرجع آموزش، تبلیغات، گزارش هیأت انصارالمهدی کشور، ارائه بسته های محتوایی(شعر و سبک و سخنرانی متناسب با ذائقه نوجوان) می باشد که نوجوانان علاقه مند می توانند با مراجعه به این سایت بسته های محتوایی مناسب هیأت های دانش آموزی را دریافت کنند.

شایان ذکر است؛ در حال حاضر ۱۴هزار آموزشگاه متوسطه دوره اول و دوم در کشور تحت پوشش برنامه‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان هستند.

منبع خبر:teo.medu.ir