دبیرخانه کشوری کیفیت بخشی فعالیت‌های پرورشی در بوشهر شروع به کار کرد

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهر از شروع به کار دبیرخانه کشوری راهبری کارگروه آموزشی کیفیت بخشی فعالیت‌های پرورشی در این استان خبر داد.

علی موحدی در گفتگو با اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی، با بیان این‌که کارگروه آموزشی کیفیت بخشی فعالیت‌های پرورشی استان در سال‌های اخیر گام های مهمی در جهت پیشبرد امور تربیتی برداشته است، اظهار کرد: بررسی فعالیت سرگروه های ۱۸ گانه مناطق استان در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ نشان داد هریک از آنان در شاخص‌های مهم بازدید از مدارس، برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی، اجرای مسابقات و تولید محتوای تربیتی و آموزشی نقش سازنده‌ای داشته‌اند.

موحدی افزود: گروه آموزشی کیفیت بخشی فعالیت های پرورشی استان در سال ۱۳۹۹ مقام دوم کشوری و در سال ۱۴۰۰ مقام برتر کشوری را کسب کرده است.

وی عنوان کرد: عملکرد موفق این گروه سبب شده است تا معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت، دبیرخانه کشوری را به استان بوشهر واگذار کنند.

موحدی اضافه کرد: استان بوشهر برای دو سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ و ۱۴۰۱-۱۴۰۲ میزبان و مسئول دبیرخانه است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار کرد: توسعه مستمر شایستگی‌ها و مهارت‌های تخصصی و حرفه‌ای مربیان و معاونان پرورشی با بهره‌‌گیری از ظرفیت‌های درون و برون سازمانی،نظارت بر حسن اجرای برنامه ها و فعالیت‌های آموزشی و پرورشی مربیان و معاونان پرورشی و ارائه پیشنهاد های لازم، بهبود کمّی و کیفی از  اهداف تشکیل این دبیرخانه است.

منبع خبر:medu.ir