فراخوان پنجاه و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد منتشر شد
سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، فراخوان نحوه ارسال آثار و فرایند برگزاری پنجاه و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم های علمی، آموزشی – تربیتی رشد، از دهم شهریور ۱۴۰۰ را منتشر کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، پنجاه و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد را با هدف کیفیت‌ بخشی به فرایند یاددهی – یادگیری، پشتیبانی از محتواهای کتاب‌های درسی و توسعه صنعت فیلم‌های آموزشی و تربیتی برگزار می‌کند.
بر اساس این گزارش، دبیرخانه «جشنواره بین‌المللی فیلم رشد» در هفته دوم شهریورماه، کار ثبت‌نام و دریافت آثار دوره پنجاه و یکم این جشنواره را آغاز خواهد کرد و همه فیلم‌سازان ایرانی و خارجی علاقه‌مند به شرکت در این دوره، می‌توانند آثار خود را به صورت مجازی و یا فیزیکی برای دبیرخانه ارسال نمایند.
بر این اساس، «پنجاه و یکمین جشنواره فیلم رشد» در بخش‌های: بین‌الملل، معلمان، دانشجومعلمان و دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه در قالب‌های داستانی کوتاه،‌ داستانی بلند،‌ مستندکوتاه، ‌مستند بلند و پویانمایی تا نیمه مهرماه جاری پذیرای فیلم‌های فیلم‌سازان ایران و جهان خواهد بود.
همچنین، موضوعات اعلام شده در فراخوان در دو بخش اصلی شامل فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی مبتنی بر اسناد تحولی آموزش و پرورش و نیز فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی مرتبط با محتواهای کتاب‌های درسی، است که علاقه‌مندان برای اطلاع از ریز موضوعات می‌توانند به سامانه جشنواره مراجعه نمایند.
نحوه شرکت در جشنواره
تهیه‌کنندگان و یا فیلم‌سازان تا ۱۵ مهرماه ۱۴۰۰ فرصت دارند با مراجعه به سایت eff.roshd.ir ضمن مطالعه و رعایت ضوابط آئین‌نامه جشنواره فیلم رشد، از دو روش زیر نسبت به ثبت نام و تحویل آثار خود اقدام نمایند.
الف) تکمیل فرم شرکت در جشنواره و بارگذاری لینک اثر در سامانه eff.roshd.ir
ب) تکمیل فرم شرکت در جشنواره، دریافت کد رهگیری و ارسال اثر  بر روی لوح فشرده به نشانی: تهران- خیابان ایرانشهر شمالی- نبش کوچه آذرفر-  پلاک ۲۷۰ – دبیرخانه سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی
شماره تلفن‌های دبیرخانه : ۸۷۱۹۶۵۶۳ – ۸۷۱۹۶۵۵۷ – ۸۷۱۹۶۵۷۴ – ۸۸۳۰۱۴۷۹ (۰۲۱) در روزهای فعال از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ آماده پاسخگویی به سؤالات شرکت کنندگان می‌باشد.
همچنین نشانی الکترونیکی eff.roshd@oerp.ir آماده دریافت پیام‌های مکتوب فیلم‌سازان محترم ‌خواهد بود.

 

 

منبع خبر:teo.medu.ir