کسب رتبه سوم کشوری توسط اداره امور تربیتی آموزش و پرورش استان بوشهر

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت : اداره امور تربیتی ، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی این معاونت ، موفق شد در ارزیابی های کشوری انجام شده ، رتبه سوم را به خود اختصاص دهد.

علی موحدی در گفتگو با اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اظهار کرد: امروزه نیروی انسانی کارآمد و توانا، مهمترین و ارزنده‌ترین منابع هر سازمانی به شمار می‌آید،  زیرا تغییر و تحول در گرو تغییراتی است که در نگرش و عملکرد منابع انسانی رخ می دهد .

وی تصریح کرد: در حوزه‌ی پرورشی و فرهنگی در تلاش هستیم تا بر اساس ساحت‌های شش‌گانه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، زمینه مناسبی برای رشد متوازن دانش‌آموزان بر محورهای تربیت اخلاقی، اعتقادی، سیاسی و اجتماعی فراهم کنیم.

موحدی با اشاره به ارزیایی سالیانه عملکرد ادارات امور تربیتی استان ها توسط وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: سازماندهی نیروهای انسانی، برگزاری جشنواره‌های تفکر و سبک زندگی و تجارب برتر تربیتی، عملکرد گروه‌های کیفیت بخشی فعالیت‌های پرورشی و درس تفکر و سبک زندگی از مهمترین این معیارها است.

 معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: کسب سه مقام اول تا سوم در بخش انفرادی و کسب مقام اول کشوری در ارزیابی کلی جشنواره تفکر و سبک زندگی، کسب مقام برتر گروه کیفیت بخشی و انتخاب استان به عنوان دبیرخانه اولین جشنواره کشوری تهیه و تولید محتوای آموزشی ترویجی و کمک آموزشی ویژه فضای مجازی در حوزه پیشگیری از اعتیاد و رفتارهای پرخطر در سال تحصیلی گذشته سبب شده است تا اداره امور تربیتی رتبه سوم کشوری را بدست آورد.

وی در پایان با قدردانی از تلاش مربیان پرورشی، مشاوران و عوامل ستادی گفت: امیدواریم با همفکری و همدلی همکاران در سراسر استان شاعد عملکرد موثری در سال تحصیلی آینده باشیم.

منبع خبر:medu.ir