ابلاغ «بخشنامه برگزاری مراسم هفته پژوهش سال ۱۴۰۰» به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها

پژوهشگاه مطالعات آموزش ‌و پرورش «بخشنامه برگزاری مراسم هفته پژوهش سال ۱۴۰۰» را به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ کرد.

 به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، با توجه به برگزاری مراسم بزرگداشت هفته پژوهش وزارت آموزش و پرورش و تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده و معرفی پژوهش‌ها و تجارب پژوهشی برتر، در هفته آخر آذرماه سال۱۴۰۰، از سوی پژوهشگاه مطالعات آموزش ‌و پرورش «بخشنامه برگزاری مراسم هفته پژوهش سال ۱۴۰۰» به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ شد.

بر اساس این بخشنامه، از مدیران کل استان خواسته شده است؛ مستندات مربوط به بخش‌های مختلف مراسم بزرگداشت هفته پژوهش، شامل: پژوهشگر و فناور برتر، معلم پژوهنده برتر، طرح پژوهشی برتر، پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری برتر و تجارب برتر در مدیریت پژوهشی را به پژوهشگاه مطالعات آموزش‌وپرورش ارسال کنند.

بر این اساس، در آیین بزرگداشت هفته پژوهش ۱۴۰۰، برنامه هایی جهت شناسایی و معرفی دانش‌آموزان پژوهشگر برگزیده، رؤسای پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی برگزیده، کمیته پژوهشی برتر حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش و  شورای تحقیقات برتر استانی تدارک دیده شده است.

«بخشنامه برگزاری مراسم هفته پژوهش سال ۱۴۰۰» را از اینجا مشاهده کنید.

منبع خبر:teo.medu.ir