دهمین جشنواره تجارب برتر تربیتی برگزار می‌شود

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با هدف مستندسازی و دستیابی به اندوخته های تجربی معاونین و مربیان پرورشی، مشاوران تربیتی، معلمان و مدیران مدارس دهمین جشنواره تجارب برتر تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی برگزار می‌شود.

محمود حقدوست در گفتگو با اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اظهار کرد: دهمین دوره جشنواره تجارب برتر تربیتی ویژه معاونین و مربیان پرورشی، مشاوران تربیتی، معلمان و مدیران مدارس و تمامی دوره‌های تحصیلی در سه مرحله شهرستان، استان و کشوری در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

وی افزود: ایجاد فرصت های طراحی و ایده پردازی در زمینه های تربیتی، شناسایی و معرفی استعدادهای منابع انسانی مجرب حوزه پرورشی و فرهنگی، تولید آثار و تدوین تجارب برتر تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی و انتشار یافته های پژوهشی از اهداف اصلی این جشنواره است.

حقدوست خاطرنشان کرد: اضافه شدن تجربه‌های زیسته همکاران پیشکسوت یکی از تغییرات عمده در شیوه نامه جدید است که امیدواریم همکاران بازنشسته در این جشنواره مشارکت فعال داشته باشند.

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهر اضافه کرد: همه فرهنگیان آموزشی و اداری می‌توانند تا پایان دی ماه ۱۴۰۰ به ادارات آموزش و پرورش ارسال کنند.

وی در پایان یادآور شد: در سال تحصیلی گذشته ، ۲۰۲ فرهنگی هم استانی در این جشنواره شرکت کرده بودند.

منبع خبر:medu.ir