تقسیم شادی یلدا در قالب پویش «یک دقیقه مهربان تر»

پویش «یک دقیقه مهربان تر» برای کمک به نیازمندان در شب یلدا، به همت دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی سراسر کشور برگزار خواهد شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، «شب یلدا» به‌عنوان سنت دیرینه ایرانیان، جایگاه خاصی در بین خانواده ها دارد که شرایط دشوار معیشتی، این سنت را کم و بیش تحت تأثیر خود قرار داده است.

بر همین اساس، دانش آموزان انجمن های اسلامی در سراسر کشور قصد دارند شادی این شب را با همنوعان خود تقسیم کرده و در قالب پویش «یک دقیقه مهربان تر» بسته هایی متناسب با شب یلدا تهیه و به نیازمندان هدیه کنند.

این پویش در قالب مرکز نیکوکاری دانش آموزی امام حسن مجتبی (ع) در سراسر کشور برگزار خواهد شد. این پویش با تهیه بسته های یلدایی که شامل تنقلات و میوه می شود آغاز به کار کرده است و امیدوار هستیم با کمک دانش آموزان، خیرین و دغدغه مندان بتوانیم بسته های یلدایی را برای دانش آموزان و خانواده های آنها در مناطق کم برخوردار که توسط خیریه شناسایی شده اند، تهیه کنیم.

علاقه مندان، جهت مشارکت در این پویش می توانند به دفاتر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خود یا مرکز خیریه امام حسن مجتبی در کانال بله به آدرس ehsan_inst@ مراجعه و کودکان کم برخوردار را در شادی خود سهیم کنند.

منبع خبر:teo.medu.ir