برگزیدگان دومین جشنواره فرهنگی  و هنری علمدار معرفی شدند

مدیر کل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی از پایان داوری  آثار دریافت شده و اعلام اسامی برگزیدگان دومین جشنواره فرهنگی  وهنری علمدار، یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

علی رمضانی در گفت و گو با روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی از پایان داوری آثار دریافت شده از سوی  فرهنگیان و دانش آموزان سراسر کشور در جشنواره فرهنگی  وهنری علمدار خبر داد و گفت: بیش از ۹۳ هزار اثر در ۹ محور و ۱۲ رشته فرهنگی، هنری  و ادبی شامل شعر، نمایشنامه نویسی، فیلم کوتاه، نقاشی، خط ریز، عکاسی، نقاشی دیجیتال، نماهنگ، داستانک، ویدئوکست به دبیرخانه این جشنواره  مستقر در استان کرمان ارسال شد.

وی ادامه داد:  پس از داوری و ارزیابی آثار ۱۲۰ نفر از دانش آموزان  و فرهنگیان، در هر رشته ۱۰ نفر معرفی شدند، که از سوی دبیرخانه  این جشنواره مورد تقدیر قرار خواهند گرفت و جوایز و لوح تقدیر خود را دریافت خواهند کرد.
 رمضانی گفت:  بر اساس میانگین تعداد دانش آموزان ،استان های سمنان، قزوین، گلستان، گیلان، شهرستانهای استان تهران، زنجان، البرز، ‏فارس ، کرمان   و بوشهر،  ده استان برتری بوده اند که  به ترتیب  بیشترین مشارکت را در این جشنواره داشته اند که لازم  است از فرهنگیان و دانش آموزان استان های برتر تقدیر و تشکر بعمل  آید.

مدیر کل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی خاطر نشان کرد:  تعداد ۳۲ هزار ۴۶۰ اثر از دوره ابتدایی اول، ۳۳ هزار و ۶۱۶ اثر از دوره دوم ابتدایی،۱۴ هزار و ۶۰۱ اثر از متوسطه اول، ۱۰ هزار و ۴۳۵ اثر از دانش آموزان متوسطه دوه دوم و ۲۳۱۹ اثر هم از فرهنگیان کشور به دبیرخانه ارسال شده است.
 

برای دریافت لیست اسامی نفرات برتر اینجا کلیک کنید.

منبع خبر:medu.ir