برگزاری مسابقه “کلام دوست” ویژه ایام ماه مبارک رمضان در شبکه شاد

مدیر کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از برگزاری مسابقه “کلام دوست” ویژه ایام ماه مبارک رمضان در شبکه شاد خبرداد.

میکائیل باقری در گفت و گو با روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی در خصوص برگزاری مسابقه “کلام دوست” ویژه ایام ماه مبارک رمضان گفت: اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش به منظور ایجاد فضای قرآنی در کشور و کاربردی کردن آموزه های آیات قران کریم در زندگی روزمره دانش آموزان و در راستای هم افزایی با نهاد های فرهنگی همسو، با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی مسابقه کلام دوست را برگزار می نماید.

وی افزود: این مسابقه با هدف آشنایی دانش آموزان دوره های اول و دوم متوسطه با معارف و گنجینه اخلاقی قرآن کریم طی یک دوره ۳۰ قسمتی شرح و تفسیر سوره های مبارکه حجرات و لقمان را با کلام حضرت حجت الاسلام والمسلمین قرائتی برگزار می شود.

مدیرکل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: هر شب به ۱۰ نفر از دانش آموزانی که به سوالات مطرح شده در مسابقه پاسخ بدهند به قید قرعه جوایزی اهداء می شود.

وی در خاتمه تصریح کرد: دانش آموزان علاقه مند می توانند  برای کسب اطلاعات بیشتر و  شرکت در مسابقه و پاسخ گویی به سوالات، به آدرس کانال قرآن، عترت و نماز به نشانی ۱@Parvareshi در شبکه شاد مراجعه کنند.

منبع خبر:medu.ir