مهلت ارسال آثار به جشنواره کتاب سال معلم «معلمان مولف» تمدید شد

سرپرست اداره کل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش و دبیر جشنواره کتاب سال معلم از تمدید  مهلت ارسال آثار جشنواره کتاب سال معلم « معلمان مولف » تا بیستم اردیبهشت ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، عباس مهاجر، دبیر جشنواره کتاب سال معلم با اعلام این خبر افزود: این جشنواره با هدف شناسایی و معرفی فرهنگیان مؤلف؛ تکریم و قدرشناسی از پدیدآورندگان متعهد و متخصص کتاب در بین فرهنگیان کشور؛ کمک به اعتلای سطح دانش و فرهنگ مکتوب جامعه فرهنگیان؛ استفاده از آثار فرهنگیان در جشنواره-های کتابخوانی آموزش و پرورش؛زمینه سازی جهت توسعه فرهنگ مکتوب و تجربه نگاری تربیتی در بین فرهنگیان و حمایت مادی و معنوی از معلمین مولف برگزیده جشنواره در حال برگزاری است. 
وی ادامه داد:  بر اساس برنامه ریزی های انجام شده آخرین مهلت ارسال آثار معلمان مولف تا ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ بود که با توجه به تماس های مکرر استان ها  و استقبال خوب همکاران تا ۲۰ اردیبهشت ماه سال جاری تمدید شده است.
خاطرنشان می شود دبیرخانه اجرایی این جشنواره در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران مستقر است و اختتامیه آن همزمان با روز قلم در چهاردهم تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد .

https://pt.medu.ir/fa/news/item/1940472


 

منبع خبر:medu.ir