جشنواره ” با دو بال سپید فرشته‌ها” ویژه کودکان و نوجوانان بوشهری برگزار می‌شود

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر گفت: در استقبال از اولین کنگره شهدای فرهنگی و دانش آموز استان بوشهر، جشنواره ادبی، هنری با عنوان “دو بال سپید فرشته‌ها” ویژه کودکان و نوجوانان بوشهری برگزار می‌شود.

سمیه رسولی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در راستای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و گرامیداشت مقام شهدای فرهنگی و دانش آموز، با همراهی معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهر، جشنواره استانی با عنوان با “دو بال سپیده فرشته‌ها” در دو محور آثار ادبی هنری برگزار می‌شود.
وی افزود: تبیین جایگاه منزلت و مقام شهید، توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و بزرگداشت شهدای فرهنگی و دانش‌آموز، از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره است.
رسولی خاطرنشان کرد: بخش هنری شامل نقاشی و خوشنویسی و بخش ادبی شامل شعر کلاسیک و نو و داستان کوتاه است.
وی با بیان اینکه همه کودکان و نوجوان ۶ الی ۱۸ سال بوشهری می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند، ادامه داد: هر فرد می‌تواند در هر ۲ بخش‌ ادبی و هنری شرکت کند اما در  بخشباید  حداکثر یک اثر  ارسال کند.
رسولی با اشاره مهلت ارسال آثار تا ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ عنوان کرد: علاقه‌مندان در بخش ادبی می‌توانند آثار خود را به نشانی https://boushehr.kpf.ir/adabi و علاقه‌مندان در بخش هنری می‌توانند به نشانی https://boushehr.kpf.ir/honari ارسال کنند.

منبع خبر:medu.ir