همایش ملی “خانواده تراز انقلاب اسلامی” در بوشهر برگزار می‌شود

رییس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: به ابتکار و میزبانی استان بوشهر، اولین همایش ملی “خانواده تراز انقلاب اسلامی” برگزار می‌شود.

بهرام مغدانی در گفنگو با اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهربا بیان اینکه خانواده و مدرسه دو بال تربیتی دانش‌آموز هستند، اظهار کرد: هدف از برگزاری همایش خانواده تراز انقلاب اسلامی، شناسایی، انتخاب و معرفی خانواده‌های سالم و متعادل به عنوان الگو به سایر خانواده‌ها است.

وی افزود: دستیابی خانواده‌ها به حیات طیبه مورد خواست سند تحول بنیادین آموزش و پرورش از دیگر اهداف این همایش است.

وی با اشاره به برگزاری اولین همایش دانش‌آموز تراز انقلاب اسلامی در استان بوشهر در سال تحصیلی گذشته افزود: با هدف تبیین و معرفی شاخص‌ها و الگوهای تربیتی، ضمن برگزاری دومین دوره دانش‌آموز تراز انقلاب، استان بوشهر میزبان اولین همایش‌های ملی خانواده و مدرسه تراز انقلاب اسلامی در سال تحصیلی جاری است.

مغدانی با بیان اینکه عموم مردم می‌توانند در این همایش شرکت کنند، تاکید کرد: فراخوان نخستین همایش استانی ایده‌ها و تجارب نوآورانه در طرح خانواده تراز انقلاب اسلامی در گروه‌های مجازی، رسانه های محلی در قالب پوستر، بنر، پیام و مصاحبه اطلاع رسانی شده است.

 وی خاطرنشان کرد: همایش ملی خانواده تراز با شعار “خانواده سالم، خانواده مستحکم” و در رشته‌های مقاله، فیلم کوتاه و تولیدات چند رسانه‌ای برگزار می‌شود.

دبیر همایش ملی “خانواده تراز انقلاب اسلامی” ادامه داد:  علاقه‌مندان باید حداکثر تا ۱ تیر ۱۴۰۱  آثار خود را دبیرخانه همایش در شبکه دانش‌آموزی شاد به نشانی taraz_khanvade ارسال کنند.

مغدانی اضافه کرد: همایش در سوم مرداد ۱۴۰۱( ۲۵ ذیحجه) همزمان با روز خانواده و تکریم از بازنشستگان برگزار و از برگزیدگان تجلیل می‌شود.

منبع خبر:medu.ir