آغاز فراخوان پویش سراسری”خیمه ما”

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از آغاز فراخوان پویش”خیمه ما” به منظور شناسایی و معرفی هیئت های مذهبی دانش آموزی موفق و برتر خبرداد.

میکائیل باقری در گفت و گو با روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در خصوص جزئیات فراخوان پویش “خیمه ما” گفت: این پویش با هدف شناسایی و معرفی هیئت مذهبی دانش آموزی موفق و برتر برگزار می‌شود.

وی افزود: مدیران محترم مدارس می توانند در قالب یک کلیپ ۵ دقیقه (از زبان خودشان، معاون/ مربی پرورشی یا دانش آموز مسئول هیئت) به معرفی هیئت دانش آموزی مدرسه خود اقدام و فعالیت های شاخص هیئت را همراه با دلایل موفقیت و ویژگی های ممتاز آن بیان کنند.

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: خلاقیت، جامعیت و ابتکار عمل از مهم ترین ملاک های انتخاب هیئت های مذهبی برتر و موفق است.

وی ادامه داد: در پایان پویش ضمن معرفی هیئت های مذهبی فعال و موفق، با اهدای لوح تقدیر، هدایای نفیس و نیز بسته فرهنگی اقلام مورد نیازهیئت از آنها تجلیل خواهد شد.

باقری خاطر نشان کرد: مدیران محترم مدارس می توانند اقدامات و فعالیت های هیئت های مذهبی دانش آموزی مدارس خود را تا پایان خرداد ماه ۱۴۰۱ به آدرسkheymema@ در شبکه شاد ارسال کنند.

وی در خاتمه گفت: علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال هیئت های مذهبی به آدرس  heyatdaneshamozimedu@ در شبکه شاد مراجعه کنند.

منبع خبر:medu.ir